NOWOŚĆ! OCHRONA PRAWNA W UBEZPIECZENIU PZU DOM

Aktualności MSP

PRODUKTY PRZYGOTOWANE SPECJALNIE DLA SEGMENTU MSP

Zarabiasz pieniądze i dbasz o wizerunek przedsiębiorstwa. Bez względu na skalę biznesu do osiągnięcia sukcesu konieczne jest bezpieczeństwo. Sprawdzeni dostawcy, zaufani sprzedawcy.... nie wszystko można jednak przewidzieć.

Z myślą o firmach segmentu małych i średnich przedsiębiorstw PZU SA stworzyło nowoczesną ofertę ubezpieczeniową. Pomyślano zarówno o osobach prowadzących działalność samodzielnie, o małych rodzinnych firmach jak również o przedsiębiorcach posiadających ugruntowaną pozycję na rynku. Nową ofertę charakteryzuje duża wariantowość. Klient ma szeroki wybór i może wykupić pakiet ubezpieczeń dopasowany do jego indywidualnych potrzeb.

Wybierz ubezpieczenie dla siebie:

  • kompleksowe ubezpieczenie PZU DORADCA tj.  dla małych i średnich firm – produkcyjnych, usługowych i handlowych.

    Możesz z niego skorzystać, jeśli wykupisz minimum dwa ubezpieczenia z pakietu, w tym ubezpieczenie od ognia i innych żywiołów lub wariant od wszelkich ryzyk.

  • pakiet ubezpieczeń PZU EKSPERT tj. oferta dla właścicieli firm, których wartość majątku trwałego i obrotowego firmy nie przekracza 10 milionów zł, o obrotach do 4 milionów euro, zatrudniających do 50 osób.

  • ubezpieczenie PZU HOTEL gwarantuje szeroką ochronę dla właścicieli hoteli i pensjonatów. PZU HOTEL to minimum formalności i oszczędność czasu.

  • PZU APTEKA to nowa oferta stanowiąca idealne rozwiązanie dla właścicieli aptek. PZU Apteka to recepta na bezpieczny biznes!

  • Ubezpieczenie przerw w działalności kancelarii prawnych jest wyjątkową ofertą dla osób, które prowadzą kancelarie i czują się odpowiedzialne za siebie i swoich pracowników. To jedyne ubezpieczenie obejmujące koszty przerwy w działalności kancelarii prawnej w następstwie nieszczęśliwego wypadku, ciężkiej choroby Ubezpieczonego lub szkody w mieniu zaistniałej w okresie ubezpieczenia.

  • PZU Gwarancja - gwarantowane bezpieczeństwo Twojej firmy! Gwarancja jest pisemnym zobowiązaniem ubezpieczyciela do zapłacenia określonej sumy pieniężnej, w przypadku gdy klient nie wykona wymienionych w gwarancji zobowiązań wobec osoby trzeciej, czyli beneficjenta gwarancji.

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe
DariuszZieliński

tel. 505 070 935

e-mail: dazielinski@agentpzu.pl


Formularz kontaktowy: